Oblastní vedoucí

Jméno:
Ing. Petr Horejš, MFP, kontaktovat poradce
Praxe:
11 let
Působnost:
Klatovy, Sušice, Strakonice, Plzeň
Počet referencí:
 
Proč spolupracovat s ProfiFP pod mým vedením?

Při tvorbě plánu vycházím z Vašich přání a možností. Spolupracuji s těmi nejlepšími společnostmi na českém trhu, abych si mohl být jist, že moji klienti budou s doporučenými finančními produkty pokaždé spokojeni. Samozřejmostí je profesionální přístup a jsem schopen a ochoten řešit, podávat informace ze všech oblastí finančního trhu (Životní a neživotní pojištění, investice, spoření, půjčky, hypotéky, ...)

  • Živnostenský list č. 74135368 (registr)
  • Pojišťovací zprostředkovatel č. 118073PPZ (registr)

Reference od klientů

Martin Valenta - zubní lékař

Pan Horejš se stará již léta mě i mé rodině o všechny pojistky a některé další investice. Jsem velmi spokojený a mohu ho všem vřele doporučit. Vždy, když potřebuji, je ochoten pomoci a za to mu patří velké díky.

Jana Baštová - Mateřská dovolená

Petra znám už mnoho let a vždy jsem byla s jeho práci velice spokojená. Pokaždé když si nevím rady, zavolám a on ochotně přijede až ke mě domů, vše do detailů vysvětlí a nabídne tu nejlepší variantu. Doporučuji všem! A Petrovi děkuji za výborně odvedenou práci.

Ivana Jáchimová - Laborantka

Pana Horejše nám doporučil manželovo kamarád. Člověk je trochu nedůvěřivý, protože v dnešní době je mnoho tzv. "pojišťováků". Byli jsme mile překvapeni. Pan Horejš nám překontroloval všechny smlouvy a poradil, jak ještě více ušetřit. Jsme s ním velice spokojeni!!!!

V případě, že máte s poradcem zkušenosti, můžete je popsat do formuláře:
Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?
TOPlist