Obchodní vedoucí

Jméno:
Eva Doležalová, kontaktovat poradce
Praxe:
7 let
Působnost:
Strakonice
Počet referencí:
 
Proč si vybrat právě mě jako finančního poradce?

Chci pracovat v týmu, kde vládne vzájemná podpora a zodpovědný přístup ke klientům.:-)

  • Živnostenský list č. 2677750 (registr)
  • Pojišťovací zprostředkovatel č. 428580 (registr)

Reference od klientů

Petr Hanzlík - konstruktér

Jsem velmi spokojen se službami paní Doležalové. Kdykoliv se ochotně a profesionálně věnuje mojim problémům v oblasti financí a pojistek. Děkuji.

Monika Vavříková - Výstupní kontrola

Služby paní Evči jsou neocenitelné. Ušetřila mi doposud nejen penízky, ale hlavně můj čas. Kdykoli něco potřebuji, paní Eva zpracuje mé požadavky a společně najdeme optimální řešení problému. Jsem velmi spokojena a nemám v plánu svého poradce měnit.

Monika Vavříková - Výstupní kontrola Audi C7

Vše, co se tady píše o paní Evě, mohu na 100% potvrdit, je to člověk který svou prací žije, o tom ,že je příjemná, ochotná ve všem poradit, všeho znalá, se nemusím moc rozepisovat, takových poradců je jen málo.Určitě do budoucna nehodám svého finančního poradce měnit, jsem nad míru spokojená. Mohu jen doporučit!

Eva Georgievová - Na mateřské dovolené

S paní Doležalovou jsem velmi spokojená. Poradí, umí vše dobře vysvětlit a kdykoliv se na ni mohu obrátit.

Markéta Němcová - Mateřská dovolená

S paní Doležalovou jsem moc spokojená. Vždy mi vše krásně vysvětlí a je ochotná vyřídit to co v danou chvíli potřebuji vyřešit. Doporučuji!

Radek Pavelec - HTP pracovník

S paní Doležalovou jsme velice spokojeni neboť nám ochotně poradila a následně i zprostředkovala pojištění. V budoucnu vím že se na pí. Doležalovou mohu obrátit s jakýmkoli problémem .

Vlasta Knorová - Projektant Oblastních plánů lesa

Vše vysvětluje jasně, bez zbytečného přehánění, což mnozí její "kolegové" často činí. Vždy vystupuje velmi příjemně a zároveň profesionálně. Služby paní Doležalové lze jen doporučit.

Mužíková Iva - šička

S paní Evou Doležalovou mám jen ty nejlepší zkušenosti,je vstřícná,obětavá a trpělivá,pokud mi není něco jasné,vysvětlí a hledá vždy vhodné řešení,pokud by nastal nějaký problém nikdy neodmítne pomoc.Mohu doporučit každému.

Lucie Byloková - pracující

Služby paní Doležalové jsou neocenitelné. Ušetřila mi doposud nejen penízky, ale hlavně můj čas. Kdykoli něco potřebuji, paní Doležalová zpracuje mé požadavky a společně najdeme optimální řešení problému. Jsem velmi spokojena a nemám v plánu svého poradce měnit.

Aneta Vojíková - Na mateřské dovolené

Se službami paní Doležalové jsem od počátku velmi spokojená. Pokud je nějaký problém, mohu se na ní vždy obrátit a ona mi ochotně pomůže, vše mi krásně vysvětlí a pomůže mi můj problém vyřešit. Určitě do budoucna nehodám svého finančního poradce měnit, jsem nad míru spokojená. Mohu jen doporučit!

V případě, že máte s poradcem zkušenosti, můžete je popsat do formuláře:
Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?
TOPlist