Oblastní vedoucí

Jméno:
Ing. Martina Černochová, kontaktovat poradce
Praxe:
14 let
Působnost:
Praha, Tábor
Počet referencí:
 
Proč spolupracovat s ProfiFP pod mým vedením?

Na pevných základech, kterými jsou kvalitní odborné znalosti a profesionální přístup ke všem hlediskům práce finančního poradce, stavím dlouhodobou spolupráci se svými klienty. Samozřejmostí je milý přístup, ve své kanceláři Vás přivítám vždy s úsměvem.

  • Živnostenský list č. 74269011 (registr)
  • Pojišťovací zprostředkovatel č. 052175PPZ (registr)

Reference od klientů

Michal a Petra - -

S paní Černochovou jsme velmi spokojeni, dokázala nám vše jasně a srozumitelně vysvětlit od hypotéky až po rúzná pojištění. Na čem jsme se dohodli to platilo a vše zařídila, což je dnes vzácné a důležité. Oceňujeme její flexibilitu, spolehlivost a přehled v oboru. Děkujeme M. a P.

Jana Maninová - .

S Martinou jsme jako s finanční poradkyní velice spokojeni, řešili jsme společně nastavení financí celé rodiny a domacnosti a vždy k naší spokojenosti. Je velice ochotná, pečlivá a spolehlivá. Pokud se měnil nějaký produkt,či podmínky,vždy nás kontaktovala a probrala s námi změny. Vždy byla ochotná přijet k nám domů,což jsme s malým dítětem velmi uvítali. Děkujeme a určitě doporučujeme spolupráci.

Petr,Hanka - -

Se slečnou Černochovou je skvělá spolupráce,nejen že je milá a trpělivá,ale dokázala vyřídit nemožné a ušetřit nám nemalé peníze..konečně dobrý fin.poradce.. Děkujeme

Lucie Vančurová - marketing destinace cestovního ruchu

Slečna Černochová je velmi milá, vzdělaná, vstřícná, profesionální finanční poradkyně, která nám vše sruzumitelně vysvětlila a spolehlivě zařídila, na čem jsme se domluvili. Byla ochotná za náma kdykoliv přijet domů (máme dvě malé děti). S manželem oceňujeme nejen její osobní přístup a flexibilitu, ale především perfektní znalost finančního trhu a ekonomických souvislostí. Konečně jsme našli finanční poradkyni natrvalo. Jedním slovem SPOKOJENOST!

Miroslav Macháček -

Osobní přístup, profesionální vystupování, široký přehled o finančním trhu, komunikativní a ochotná vždy poradit.

V případě, že máte s poradcem zkušenosti, můžete je popsat do formuláře:
Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?
TOPlist