Profesionální finanční poradenství

   Vítáme Vás na stránkách týmu profesionálních finančních poradců. Dozvíte se zde, s kým jako tým spolupracujeme, jaké máme zkušenosti, jak jednáme s klienty, jak se připravit na jednání s námi a hlavně zde máte možnost dozvědět se maximum informací přímo o Vašem poradci. Otevřenost, s jakou vše výše zmíněné prezentujeme, nemá na českém internetu obdoby. Chceme tímto již od začátku spolupráce s klientem dokázat, že jednáme korektně a položit tak základ dlouhodobému důvěrnému obchodnímu vztahu.

Záruka kvalitní služby

    V ČR působí v současné době velké množství finančních poradců a ne všichni, bohužel, dělají čest svému oboru. Klienti jsou tedy zcela po právu velmi opatrní při výběru člověka, který jim poradí s vlastními penězi. Logicky požadují co nejvíce informací o poradci ještě dříve, než souhlasí se schůzkou. Právě tato skutečnost vedla k vytvoření konceptu ProfiFP.cz, který spojuje tuto webovou prezentaci s každodenní činností poradců zde uvedených. Díky informacím, které si klient přinese na jednání z webu ProfiFP.cz a relativně nízkému počtu poradců v našem týmu, máme možnost lépe kontrolovat nabízenou službu a dopředu garantovat její kvalitu. Koncept ProfiFP.cz tak skutečně může být zárukou kvalitního finančního poradenství.

Zázemí stabilní společnosti

     Tým ProfiFP.cz tvoří jednotlivé OSVČ a využívá zázemí silné a stabilní společnosti OVB Allfinanz a.s., v jejíž organizační struktuře máme statut zemského ředitelství. Společnost OVB vznikla v Německu již v roce 1970 a na český trh přišla v roce 1993. V České republice můžeme díky OVB pracovat s produkty 37 silných finančních institucí, což je nutný základ pro objektivitu naší práce.

Profesionální finanční poradenství

     V rámci ProfiFP.cz se můžete setkat s poradci na různých úrovních.

Profesionální finanční poradce – vedoucí / ředitel

Má veškeré kvality jako profesionální finanční poradce (viz. níže) a navíc prokázal své schopnosti jako vedoucí / ředitel obchodního týmu. Finančnímu poradenství se věnuje na plný úvazek.

Profesionální finanční poradce

Prokázal znalosti ve všech produktových oblastech, má veškeré potřebné certifikace(!) a jeho kvality prověřily již desítky klientů. Finančnímu poradenství se věnuje dlouhodobě, systematicky a pravidelně.

Profesionální finanční poradce - tipař

Jedná se o poradce, který ještě nesplnil všechny výše uvedené podmínky (například si teprve vyřizuje certifikace), přesto spolupracuje s naším týmem. I tento poradce zajistí pro klienta plnohodnotné kvalitní služby, protože nad jeho prací dohlíží některý z profesionálních finančních poradců. I v tomto případě tedy klient ví, jak zkušený je poradce, který tvoří jeho finanční plán.

      Naším otevřeným přístupem při jednání chceme pomoci klientům při výběru konkrétního finančního poradce. Společně tak přispějeme k profesionalizaci finančního trhu a vytěsníme poradce, kteří ve své profesi neobstáli.
TOPlist