Spolupráce

    V současné době přijímáme nové kandidáty na pozici finanční poradce s možností postupu mezi profesionální finanční poradce a následně i mezi profesionální finanční poradce - manažery.

   Velkou výhodou je možnost zvolit si svého vedoucího, který se bude v případě Vašeho příjetí nejvíce podílet na Vašem vzdělávání.

    Můžete si vybrat ze dvou forem spolupráce:

  • part time (dlouhodobá brigáda, částečný úvazek)
  • full time (intenzivní spolupráce, plný úvazek)

   

   Přidejte se k ProfiFP.cz. Náš tým jako jediný ve svém oboru dokázal v širším měřítku oslovit kespolupráci a zaujmout svou profesní úrovní i ambiciózní studenty a absolventy vysokých škol. Důvod je prostý, tým vytvořili sami studenti. Pokud máte potřebné schopnosti a hlavně odvahu, využijte současné příležitosti na finančním trhu. Lidé stále častěji vyžadují profesionály. Pokud se jimi stanete, vyděláte nemalé peníze. Provizní příjem, který se rozdělí mezi poradce ProfiFP.cz za jediný měsíc, je v současné době cca 8 000 000 Kč.

    Pokud Vás profese finančního poradce zaujala, ale nejste ještě definitivně rozhodnuti, zda je tato činnost pro Vás vhodná, zaškrtněte v kontaktním formuláři „rád bych získal bližší informace“. Před samotným pohovorem si budete moci poohovořit o profesi s Vámi vybraným poradcem, který se Vám ozve.

   

Prohlédněte si také naši fotogalerii, kde se můžete podívat na fotografie z našich pracovních i nepracovních akcí.
TOPlist