Oblastní ředitel

Jméno:
Ing. Lukáš Jál, kontaktovat poradce
Praxe:
12 let
Působnost:
Brno, Praha
Počet referencí:
 
Proč spolupracovat s ProfiFP pod mým vedením?

Jsem názoru, že i finanční trh, jakkoliv je to obsáhlá a často spletitá oblast, jde shrnout a vysvětlit stravitelnou formou. Zakládám si na tom, aby každý můj klient byl v obraze a samozřejmostí je pro mě lidský a přátelský přístup. :-)

  • Živnostenský list č. 87175266 (registr)
  • Pojišťovací zprostředkovatel č. 089539PPZ (registr)

Reference od klientů

Štěpán H. - právník

Lukáše mohu jenom doporučit. Řešili jsme hypotéku a vše proběhlo v naprostém pořádku, rychle a k mojí maximální spokojenosti.

Mgr. Karel Slatinský - Management Consultant

S Lukášem se známe asi 15 let a za tu dobu mi mnohokrát pomohl, od menších věcí jako jsou pojistky až po hypotéku v hodnotě několika milionů. Komunikace je vždy přátelská, Lukáš je spolehlivý a patří mezi hrstku lidí, na které se můžu spolehnout a nemusím si sám zpětně ověřovat, jestli to co mi radí dává smysl.

Daniel Rzyman - Produktový Manažer

Kombinace naprosté profesionality s kamarádským a osobitým přístupem je klíčem k dlouhodobé spolupráci a důvěře, kterou si u mne Lukáš vytvořil. Mám pocit, že stojí na mé straně a dokáže pro mne najít optimální produkt za rozumný peníz.

Lída Charvátová - lektorka

Pan Jál je velmi příjemný a zkušený poradce. Výhodou je jeho časová flexibilita. Je profesionální a zároveň lidský, snaží se objektivně a komplexně řešit rodinnou situaci. Nejdu mu za každou cenu prodat, ale na míru doporučuje vhodné produkty. Zároveň zůstává nad věcí a konkurenci nesoudí. Je otevřený a upřímný, proto ho doporučuji.

Fazekas Monika - Projektant

Lukáš Jál je profesionál. Dobře mi poradil ve všech finančních produktech. Trpělivě ode mne z počátku posbíral potřebné informace, díky nimž zjistil moje možnosti. V návaznosti na ně mě poté nabídl více možností a variant a hledal pro mne optimální řešení. Díky jemu jsem u jednoho produktu ušetřila zajímavou sumu a tuto sumu jsem dle jeho rady vhodně investovala do dalšího produktu. Určitě zůstanu v kontaktu s panem Jálem, budu ho doporučovat kamarádům a sama jeho služby budu nadále využívat.

Eva Klapalová - invalidní důchodkyně

Pan ing. Lukáš Jál mi velice dobře poradil, jak nejlépe investovat zděděné finance. Přístup perfektní. Všem ho vřele doporučuji.

Ivana Štěpánková - Q Auditor

S panem Jálem jsem nadmíru spokojena, jelikož svoji práci odvádí spolehlivě a svědomitě. I nadále budu využívat jeho služeb. Ochotného profesionála mohu jen doporučit.

Petr Norek - automechanik

Pan Jál odvádí vysoce kvalitní práci finančního poradce, která se jen tak nevidí, jsem velmi spokojen

Jan Vašulín - Fotograf

Za mě velká spokojenost. Je to člověk na svém místě. Rozhodně doporučuji.

Petra Fišerová - zdravotní sestra

Pan Jál má velkou pochvalu. Je to člověk na svém místě, ze kterého vyzařuje radost ze své práce. Umí lidem naslouchat a vše srozumitelně vysvětlí.

Jana Skoupá - lékařka

S panem ing. Jálem jsem velmi spokojena, je vstřícný, spolehlivý, jakoukoliv záležitost vždy velmi rychle vyřídí k mé spokojenosti. Velmi dobře se orientuje ve finančních produktech, , má příjemné vystupování. Mohu se na něj obrátit kdykoliv, vždy je ochoten poradit a pomoci.

Mgr. Monika Dvořáková - Manažerka

Lukáš má vlastnosti, které by měl mít každý finanční poradce - trpělivost, ochotu odpovídat na všetečné otázky a především, brát ohled na klientova přání. Věřte mi, že s Lukášem je příjemná spolupráce a je to člověk na svém místě.

Karel Adámek - Vývojový inženýr

S Lukášem spolupracuji v řešení svých finančních záležitostí již několik let. Lukáš byl vždy velice vstřícný a aktivně řešil všechny záležitosti. S finančními produkty mne pokaždé důkladně seznámil a vysvětlil všechny podrobnosti.

Petr Komínek - voják z povolání

Člověk na svém místě, který Vám dokáže poradit. S prací jsem maximálně spokojen.

Roman Přikryl - Support Center Manager

Spolupráce s panem Jálem byla příjemná a na vysoké profesionální úrovni. V nabídce finančních služeb se velmi dobře orientuje. Nemohu jinak než doporučit.

Šárka Janošková - obchodní zástupce

Profesionální přístup. Klidný vše vyřeší,pomůže a co je potřeba zařídí ve stanoveném čase. Je bezva ! Díky za spolupráci

Irena Dřímalová - učitelka

Pan Jál má ke klientovi osobní a přátelský přístup, nabízí optimální finanční řešení pro daného klienta. Je spolehlivý a vstřícný, jednání s ním je příjemné.

Marcel Funderak - Software Engineer

Spoluprace s panem Jalem je prikladna a velmi ocenuji jeho profesionalni pristup. Myslim si, ze takto by mel financni poradce pracovat. Neslibuje nesplnitelne a ochotne resi veskere problemy s financnimi institucemi.

Lenka Veselá - Lékárnice

S prací pana Jála jsem velice spokojena, nemám problém se na něho obrátit s jakoukoli finanční záležitostí.

Michaela Kosková - účetní

Skvělý profesionální přístup, který nepostrádá lidskost. Lukáš nastíní situaci a nechá na klientovi, aby zvážil jakou variantu si zvolit. Ke všemu 100% spolehlivost!

Alena Machátová - Asistentka obchodního ředitele

S Lukášem spolupracuji delší dobu a jsem s ním moc spokojená. Oceňuji jeho profesionalitu, výbornou orientaci ve finančních produktech a osobní přístup. Na naše schůzky je vždy připraven. Je jedním z mála, kdo financím nejen rozumí, ale práce ho i baví.

Tomáš Roth - Inženýr vodních staveb

Lukáš je velmi ochotný a příjemný. V případě naší hypotéky na byt nám dokázal najít a zařídit výbornou smlouvu, kterou si nemůžeme vynachválit. I v případě dalších nabízených služeb jsme byli s manželkou vždy velmi spokojení. Je vidět, že tomu co nabízí opravdu rozumí a neodříkává nějaké naučené fráze jako jiní finanční poradci.

Anna Kalinska - Aviaton support consultant

I found Mr Lukas Jal a very professional financial consultant and was impressed by his extensive knowlegde of various financial products. Lucas is reliable, helpful and always on hand. He has an individual approach to his clients needs and requirements and explains all complicated processesin an easy maner. I am very satisfied by his work and would highly recommend him for all your financial needs.

Markéta Komínková - Vědecký pracovník

S prací pana Jála jsem spokojena. Jeho služby budu využívat i nadále.

Irena Fojtová - speciální pedagožka

Pan Jál je vždy ochotný, s profesionálním přístupem a příjemným vystupováním. Má výbornou orientaci ve finančních produktech a pomůže najít tu nejvhodnější variantu pro konkrétní osobu. I naprostému laikovi vše srozumitelně vysvětlí.

Ivo Skolek - SAP konzultant

Lukáš je správná volba pro osobní finanční poradenství. Na rozdíl od houfů "pseudo-poradců" problematice rozumí, baví ho a věnuje se jí kontinuálně delší dobu. Kvalitu doplňuje i VŠ ekonomické vzdělání. Klienta do ničeho nenutí a je schopen nezištně poradit i v oblastech, které přímo nedělá / nemá smluvní partnery.

Jiří Jabůrek - projektant

S panem Lukášem Jálem jsem velmi spokojen a mohu ho ostatním s klidným svědomím doporučit. Oceňuji perfektní orientaci v bankovních produktech a dalších investičních možnostech. Výběru konkrétního produktu předcházela podrobná analýza mé finanční situace, ze které vyplynuly další možnosti úspor a optimalizace nákladů.

Adéla Chlumecká - HR Support

S Lukášem jsem spokojená, protože dokáže vždy operativně řešit mé potřeby. Ať jsem byla v zahraničí nebo v ČR, byl vždy ochotný a reagoval rychle a flexibilně. Více takových :)

Martin Čihák - manažer

Pana Lukáše Jála si nemohu nic jiného, než chválit. Je to člověk na svém místě – tedy ve světě financí. Vždy, když potřebujeme poradit, pan Jál s námi důkladně probere aktuální situaci, vše zváží a následně doporučí produkt tzv. šitý na míru. Vždy nám vše dopodrobna vysvětlí a trpělivě zodpoví naše veškeré dotazy. Výhodou je, že pan Jál doporučuje produkty různých finančních ústavů, v jejichž strategii a nejnovějších nabídkách, se perfektně orientuje. Tudíž dokáže opravdu vybrat produkt nejvýhodnější pro zákazníka.

František Kostelenec - prodejce

Jsem velmi spokojen. Rychlá a kvalitně odvedená práce.

Peter Skurczak - Systems Engineer

Lukas is very astute and flexible. Always goes straight to the point and, foremostly, has time for his clients. If you need someone who will take care of things you don't understand or may forget in a daily hassle - this is the person you should get in touch with.

Pavel Selinger - Prodej 3D reklamy

Reklamní fráze typu "i svého finančního poradce můžete mít rádi" v tomto případě 100 % sedí. Pan Jál je člověk, kterému nemám obavu svěřit svoje finance. Ochotný, vždy dobře naladěný a díky němu jsem i docela pochopil danou problematiku.

Peter Gramantik - Malware Analyst

Naprosta spokojenost. Aktivni, ale nezatezuje me zbytecnostma a cokoliv potrebuju zjistit, zaridit, nema problem.

V případě, že máte s poradcem zkušenosti, můžete je popsat do formuláře:
Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?
TOPlist