Obchodní vedoucí

Jméno:
Ivana Juříková, kontaktovat poradce
Praxe:
5 let
Působnost:
Brno, Šumperk, Olomouc, Prostějov
Počet referencí:
 
Proč si vybrat právě mě jako finančního poradce?

Snažím se mým klientům přiblížit oblast finančního trhu jednoduše a srozumitelně, aby měli jasnou představu o tom co potřebují. Zakládám si kvalitě, profesionalitě a lidském přístupu.

  • Živnostenský list č. 5149151 (registr)
  • Pojišťovací zprostředkovatel č. 224203PPZ (registr)

Reference od klientů

Radim AČR - voják z povolání

Velice ochotná a komunikativní slečna, která tomuto oboru rozumí a vše velice dobře vysvětlí. Navíc jsme se vždy dobře domluvili na místě setkání a vše proběhlo na jedničku :).

Tonda - AČR

Nejvíce si na slečně Juřičkové cením časové flexibility a ochoty. Stačí se domluvit, a je ochotná pomoci a poradit kdykoliv. Komunikace je bezproblémová, reaguje prakticky ihned. Skvělá spolupráce, lidský přístup. Vše ohledně financí mi bylo do posledního detailu vysvětleno. Vřele doporučuji spolupráci.

Tomáš Tonyka - Voják z povolání

Vlídný přístup, všechno mi bylo vysvětleno, jaké jsou výhody i nevýhody u účtů a pojištění. Dopuručuji

ČENDA - AČR

Vyhověla všem požadavkům, které jsem si nastavil. Bezproblémová komunikace a reaguje obratem. Mohu 100% doporučit její služby.

Anna Jančíková - Studentka

Slečna Juříková je velmi profesionální a ochotná vždy poradit. Za velmi krátký čas vyřešila i mou pojistku a s tím spojené formality. Mohu jen doporučit.

Rudolf Šimek - Obchodní referent

Děkuji slečně Juříkové za její ochotu a pomoc při sestavování nových smluv. Byla velmi milá, spolehlivá a časově flexibilní. Její přístup považuji za profesionální. Rozhodně ji mohu všem doporučit a opět její pomoc rád využiji.

Štyksová Šárka - lektorka jazyků

Slečna Juříková nám pomohla sjednotit všechna stávající pojištění a nyní máme za nižší částku větší pojistné krytí. Je s ní výborná spolupráce, na maily reaguje obratem a na dohodnuté schůzky chodí včas. Toho so velmi cením!

Lukáš Vacátko - Student

Skvělá spolupráce, vždy pomůže, poradí, upozorní. Jsem naprosto spokojen!

Knápek Martin - Seřizovač

Spolupráce se slečnou Juříkovou byla velice příjemná a na vysoké profesionální úrovni. V nabídce finančních služeb má široký přehled a dokáže velmi dobře poradit. Mohu jen doporučit.

V případě, že máte s poradcem zkušenosti, můžete je popsat do formuláře:
Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?
TOPlist