Obchodní vedoucí

Jméno:
Kryštof Kala, kontaktovat poradce
Praxe:
6 let
Působnost:
Dvořákova 14
Počet referencí:
 
Proč si vybrat právě mě jako finančního poradce?

Poradce prozatím na tuto otázku neodpověděl.

  • Živnostenský list č. 88884368 (registr)
  • Pojišťovací zprostředkovatel č. 201158PPZ (registr)

Reference od klientů

Jiří - telekomunikační technik, montér

S Kryštofem jsem mel jen pár sezení, ale vždy zcela naplnily mé očekávání. Potřeboval jsem upravit smlouvu a naprosto mi vyhovel. Kryštof me nikdy do ničeho nenutil, má příjemné vystupování, je flexibilní (což mi vzhledem k mé pracovní vytíženosti vyhovuje). Více takových finančních poradcu. Vřele doporučuji.

Zdenko Tobek - IT

Doporučujem

Nina Kopecká - Asistentka prodeje

Spolupráce s panem Kalou je velice příjemná a profesionální. Vždy je ochotný a jde vidět,že svoji práci dělá rád a záleží mu na svých klientech,což je v dnešní době spíše rarita. Je to člověk na svém místě.

Petr - servisní technik

Naše spolupráce byla vždy dobrá - na čem jsme se domluvili a co jsem požadoval, to se vždy stalo. Schůzky jsou příjemné a vždy bylo vše vysvětleno do nejmenšího detailu. I po sléze mi byly poskytnuty informace, které jsem chtěl vědět. Doporučil bych pana Kalu jako osobního finančního poradce.

Erik - Kuchař

Dobrý den Pan Kala se stará o mé finance už třetím rokem, a musím podotknout, že jsem s jeho prací velice spokojen.

Viktor - Lékař

Mám tu cest spolupracovat s p.Kalou cca rok. Podobne jako klienti vyse ocenuji predevsim jeho flexibilitu a snahu hledat reseni.Pusobi doslova jako konzultant, ne jako natlakovy podfukar, pratelsky vystupuje, ve svem oboru se orientuje, uni komunikovat a jednat s lidmi a tim vsim nivelizuje informacni asymetrii vztahu fin.poradce vs klient. Umi byt strucny a vecny,coz me obzvlaste vyhovuje; a uni psat zrcadlove, cim take setri cas;) Dekuji za vstricnost a skvelou spolupraci!

Jaroslav - učitel

Na rozdíl od jiných finančních "poradců", kteří prošli naším bytem a z nichž přímo čišela nepoctivost a touha nás zahnat do kouta a podfouknout, se Kryštof Kala vyznačuje věcným přístupem, přehlednou a přesvědčivou argumentací a hlavně skutečnou snahou konkrétně klientovi pomoci, najít pro něj optimální řešení. Jedná se s ním velmi příjemně, otevřeně a přátelsky. Píšu si do notýsku "výborně" :)

Irena Chaloupková - Lektor

Kryštof je naším poradcem již 3 roky. Jsme spokojeni jak s jeho komplexním přístupem k řešené problematice, tak s jeho flexibilitou a schopností nalézt řešení při následné údržbě a případné aktualizaci smluv. Vždy nás informuje o významných změnách, které by se nás v oblasti financí mohly týkat. V osobním jednání je velmi milý a vstřícný, bez jakékoliv snahy podsouvat klientovi "své řešení". Děkujeme za spolupráci :-)

Šárka - Knihař

S panem Kryštofem Kalou již spolupracuji a mohu všem vřele doporučit. Situaci srozumitelně vysvětlí, poradí a rozhodně do ničeho nenutí. Navíc má příjemné vystupování :)

V případě, že máte s poradcem zkušenosti, můžete je popsat do formuláře:
Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?
TOPlist