Obchodní vedoucí

Jméno:
Nikola Kratochvílová, kontaktovat poradce
Praxe:
nevyplněno
Působnost:
Tábor
Počet referencí:
 
Proč si vybrat právě mě jako finančního poradce?

Poradce prozatím na tuto otázku neodpověděl.

  • Živnostenský list č. 4920091 (registr)
  • Pojišťovací zprostředkovatel č. nevyplněno (registr)

Reference od klientů

Lucie Bílá - Kuchař

Určitě Nikču doporučuji všema deseti. Moc příjemné a profesionální vystupování. Na všem se s ni dá normálně domluvit. Těším se na každou další schůzku.

Bílý Jakub - Kuchař

S Nikolou jsem velice spokojený, velice příjemná milá a spolehlivá, profesionální přístup, ochotné jednání a vše srozumitelně vysvětlí, vřele všem doporučuji.

Martin - AČR

Nikča je prostě jednička :-) kdykoliv jsem něco potřeboval, stačilo zavolat a během chvilky vše vyřízeno k mé neprosté spokojenosti :-) můžu všem jen vřele doporučit :-)

Tatiana - Operator ve vyrobe

Přijemná,milá,ochotná a spolehlivá.Vždy vypočuje,pomůže vybaví a to s usměvem.

Tatiana Stojkova - Operator ve vyrobe

Vřele doporučuju.Vždy ochotná vstřícna spolehlivá a příjemná.Kdykolvek se mohu v kteroukoliv dobu na ni obratit a vzdy pomůže

Michal Kos - Mlékař

Určitě budu doporučovat dál. Jsem naprosto spokojený s přístupem.Ze schůzek jsem odcházel vždy zcela informovaný a bez pocitu nátlaku. Ocenuji i časové přizpůsobení mému časovému harmonogramu.

Bc. Josef Bouška - Mlékař

Má finanční poradkyně je velmi vstřícná, ochotná, hodná. Na čem se domluvíme to platí. Co se týče pojistek, spoření atd. vše v naprostým pořádku. Při naskytnutí například pojistné události, tak ta se ihned řeší a vyřeší. S mojí finanční poradkyní a tedy i s ProfiFP jsem velmi spokojen. A mimochodem mají velmi dobré espresso.

Jana Koubová - Operátor výroby

Určitě mohu doporučit. Se vším poradí a pomůže, vše dokáže vysvětlit, aby tomu každý porozuměl a čas si na vás udělá prakticky kdykoliv. Je vidět, že je u ní klient opravdu na prvním místě. Za mě opravdu skvělý přistup.

Jakub Jordák - Řidič

100% doporučuji. Vždy sme všechno vyřesili bez problemu a bylo mi vše vysvětleno

Hanka - Recepční

Doporučuji. Vyslechne a vše řeší okamžitě a svědomitě. Všechno vysvětlí do nejmenšího detailu, ujistí se, že člověk tomu všemu porozuměl. Za mě úplně nejlepší poradce.

Ivana - Mateřská dovolená

Nejlepší poradce

Filip Kalián - Automechanik

Upřímně bál jsem se spolupráce ale pak jsem zjistil že paní Kratochvílová je upřímná ,pohodová a hlavně řeší jakoukoliv věc okamžitě a i přez mojí časově špatnou přístupnost k volnu si i v pozdních hodinách najede čas a sjedná schůzku, můžu jen doporučit .

Eliška Jordáková - Student

Vždy mi všechno vysvětlila tak, že jsem tomu opravdu rozuměla, což není zvykem. Je sice mladá, ale opravdu ví, co dělá, vřele doporučuji.

Honza - OSVČ

V dnešní době je k pohledání člověk, jenž nešetří upřímným úsměvem a jednání s ním lze zároveň charakterizovat nejen jako příjemné popovídání, ale i jako setkání s profesionálem na svém místě.

Pavel Vondra - Operátor harvestoru

Vřele doporučuji velice ohleduplný přístup včetně nabídky pro veškeré pojištění vždy komunikativní a snaživý priklad jak by mělo vypadat jednání s klienty.

V případě, že máte s poradcem zkušenosti, můžete je popsat do formuláře:
Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?
TOPlist