Oblastní vedoucí

Jméno:
Jaroslav Špiroch, kontaktovat poradce
Praxe:
12 let
Působnost:
České Budějovice, Praha
Počet referencí:
 
Proč spolupracovat s ProfiFP pod mým vedením?

Poradce prozatím na tuto otázku neodpověděl.

  • Živnostenský list č. 75291703 (registr)
  • Pojišťovací zprostředkovatel č. 124278PPZ (registr)

Reference od klientů

Zdeněk Růžička - OSVČ

Velice milé a vstřícné jednání s klientem. Profesionalita a znalost problému vynikající. Schopnost vysvětlit, vyřešit a hlavně bezvadně provést dohodnuté úkony na vysoké úrovni. Naprostá spokojenost. Doporučuji.

Lucie Havlíčková - admin. pracovník

Příjemné vystupování, bezproblémová komunikace, srozumitelné vysvětlení, vše k vaší spokojenosti, co víc dodat, prostě člověk na svém místě, své práci rozumí a dělá jí rád.

Jana Pexová - Operátor ve výrobě

Vřele doporučuji p.Špiroch je profík ve svém oboru vzdy najde ten nejvhodnejší produkt pro daneho klienta,super přístup a jednání vše vysvětlí .Co ještě velice ocenuji je že nikomu nic nenutí ,něco potřebujete p.Špiroch udělá navrh a je na vás zda chcete či ne.

František Mareš - Dělník

Doporučuji p.Špirocha,jsem spokojen s produkty které mi navrhl,a po té sjednal.Takže za mě TOP.

Michal Mráz - Referent

S panem Špirochem je výborná spolupráce, je vždy ochotný, vstřícný a dokáže najít nejlepší řešení. Jako jeden z mála finančních poradců dokáže danou problematiku srozumitelně vysvětlit, ukázat na konkrétních případech a sjednat vhodné finanční produkty podle potřeb mých a mé rodiny. Mohu jenom DOPORUČIT.

Veronika Trochanová - recepční

Líbil se mi velice profesionální přístup a byla jsem velice spokojena s vysvětlením a seznámením se s produkty, které mě zajímaly. Mohu jen doporučit.

Ondřej - Bárta

Jsem velice spokojený s přístupem a produkty, které mi byly doporučeny. Vždy mi p. Špiroch vyšel se vším vstříc a nikdy nebyl s ničím žádný problém. Mohu jen doporučit.

Tomáš Freiport - Jednatel společnosti

Po mnoha nemilých zkušenostech s rádoby "experty na finace" jsem dostal doporučení na pana Jaroslava. S úžasem jsem sledoval jak dokáže vyhodnotit situaci na trhu nejen investičních fondů, ale i v oboru pojišťovnictví a spoření! Vždy pozorně naslouchal mým požadavkům a velice ochotně mě zasvětil do jednotlivých problematik. Sám navrhl optimální řešení a jeho nasazení ve vyhledávání a porovnávání nejlepších nabídek bylo (a je) na úrovni kterou nikde jinde nenajdete. Tímto bych mu rád ještě jednou poděkoval za veškeré služby a těším se na další spolupráci! Jaroslave, jste jednička ve svém oboru! Jen tak dál! :-)

Veronika Michalová - barmanka

Velká spokojenost ve všech směrech, vše jasně a srozumitelně vysvětleno. Vřele doporučuji p. Špirocha

Václav Dolejšek - Projektant

Se spoluprací jsem velmi spokojen. Všechny mé dotazy mi byly podrobně vysvětleny.

V případě, že máte s poradcem zkušenosti, můžete je popsat do formuláře:
Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?
TOPlist