Obchodní vedoucí

Jméno:
Bc. Lukáš Tyc, kontaktovat poradce
Praxe:
6 let
Působnost:
Brno
Počet referencí:
 
Proč si vybrat právě mě jako finančního poradce?

Poradce prozatím na tuto otázku neodpověděl.

  • Živnostenský list č. 3488225 (registr)
  • Pojišťovací zprostředkovatel č. 0216393PPZ (registr)

Reference od klientů

Adam Alexa - Zdravotní sestra

Pan Lukáš Tyc odvádí výbornou práci. Stará se mi o pojištění ... Má přehled o produktech a profesionálně mi vše vysvětlí. Zajišťuje mi tak potřebný servis mých financí. Jsem maximálně spokojený. Lukáše mohu doporučit na spolupráci ohledně financí ...

Martin Sysel - Odborný technik a prodejce

S panem Lukášem Tycem jsem vždy vyřešil všechno, co mě zajímalo nebo co bylo třeba, a to defakto hned a s profesionálním přístupem, včetně sympatické dávky důvtipu a případného odlehčení, k maximální spokojenosti se vším, co jsme řešili. Rozhodně doporučuji každému, služeb tohoto finančního poradce. Děkuji.

Vít Olšovský - Geodet

Veškeré schůzky a komunikace vždy probíhaly na výbornou. Skvělá komunikace, přístup. Vždy perfektně připraven na schůzky. Veškeré dotazy/vysvětlování proběhly v srozumitelné formě. ¨ Nabízené a podepsané produkty, byly vždy k to co jsem potřeboval.

Gabriela Romanová - lékařka

Vzhledem k obtížné orientaci na poli finančních produktů jsem svěřila péči o mé finance a poradenství panu Lukáši Tycovi, který i přes svůj mladý věk má o dané problematika dostatečný přehled a spolupráce s ním je velmi dobrá. Flexibilita, ochota, zájem.

Vojtěch Boček - programátor

S Lukášem mám jen pozitivní zkušenosti. Dokáže výborně vysvětlit dostupné finanční produkty, pro každý účel najde více variant a popíše plusy a mínusy každého z možných řešení. Každou schůzku měl navíc precizně připravenou, a nestrávili jsme dlouho "papírováním". Mohu jen doporučit.

Ivana Nekudová - učitelka

Pan Lukáš Tyc odvádí výbornou práci. Stará se mi o pojištění a zhodnocování financí. Má přehled o produktech a profesionálně mi vše vysvětlí. Zajišťuje mi tak potřebný servis mých financí. Jsem maximálně spokojena.

Martin a Míša H. - Strojírenství, mateřská

Díky spolupráci při zařizování Hypotéky, se kterou jsme velmi spokojeni, jsme se s Lukášem rozhodli spolupracovat i v ostatních oblastech rodinných financí. Naštěstí není typem obchodníka, který by vnucoval zbytečné produkty. Spíše se zajímá o požadavky klienta. Nehodlá odvést všechny rodinné finance do "úžasných" produktů ale řeší pouze zadaný požadavek dle krytérií klienta. - ochotný - trpělivý - příjemný Můžeme jen doporučit.

Jana Fiantová - sekretářka

Lukáše mohu vřele doporučit, i přes své mládí finančním produktům dobře rozumí, vše mi přehledně a srozumitelně vysvětlil, dovede poradit a správně nasměrovat a navíc vše zařídí, což je další bonus a po roce spolupráce již vidím, že to má smysl a přináší výsledky.

V případě, že máte s poradcem zkušenosti, můžete je popsat do formuláře:
Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?
TOPlist