Finanční poradce

Lenka Čejková

Reference od klientů

Zdeněk Tomeček - Brusič (dělník)

Lenka Čejková je ochotná, milá a profesionální finanční poradkyně. Vše vysvětlí i vícekrát, takže to pochopí i člověk, co se ve finančnictví nepohybuje. S manželkou Lenku vřele doporučujeme!

Jan Š. - IT konzultant

Se slečnou Vlčkovou mám velmi dobrou zkušenost. S klientem zachovává plně profesionální přístup. Její jednání je velmi vstřícné a je radost s ní spolupracovat. Ukázka toho, když je práce současně koníčkem. Mohu vřele doporučit dalším zájemcům.

Kryštof Severa - Student, budoucí mluvčí prezidenta České republiky

Lenka Vlčková je profesionální finanční poradce se vstřícným přístupem, zejména ke studentům, kteří jsou jí věkově blízko. Dokáže najít rychlé a efektivní řešení se sobě vlastní noblesou. Velkou předností je její ochota v hledání odpovědí na otázky, jež jsou jí blízké, ale také v hledání odpovědí na témata vzdálené. Z radionálního hlediska se dá považovat za ideálního finančního poradce pro klienty z řad studentů středních a vysokých škol. Spolupráce s ní je rychlá a velmi přijemná.

Alena Bartošková - Student

Slečna Vlčková je velmi vstřícná a ochotná. Jde na ní vidět, že svoji profesi dělá s radostí a chutí. Vždy je připravena a schopna odpovědět na veškeré mé otázky. Takže je znát, že svému oboru i rozumí. Vřele ji doporučuji dalším zájemcům, kteří potřebují poradit ve financích.

Tomáš Paulík - Zástupce vedoucího prodejny

Vstřícné a profesionální jednání. Dobrá spolupráce.

V případě, že máte s poradcem zkušenosti, můžete je popsat do formuláře:
Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?
TOPlist